Yhteystiedot

Yhteystiedot

Ota yhteyttä niin kerromme kuinka voimme auttaa sinua pakkaustarpeesi kanssa.

  • Soita

    puh. (09) 253 367 00

  • Kirjoita viesti

    myynti@anotherbox.fi

  • Showroom

    Eteläesplanadi 22 A (3 krs)
    00130 Helsinki

Olen kiinnostunut

Olen kiinnostunut

* merkatut kentät ovat pakollisia.

Tilausprosessi

  • Tilaus

    Määritellään pakkauksen mitat, rakenne ja materiaali.

  • Mittapiirrospohja

    Me lähetämme tämän jälkeen mittapiirustuspohjan, johon asiakas tekee aineiston.

  • Vedos

    Me teemme tästä vedoksen ja hyväksytetään se asiakkaalla.

  • Tuotanto

    Tuotanto alkaa, toimitus 1-4 viikkoa tuotteesta riippuen.

Yhteyshenkilöt

Anne Lindström
Toimitusjohtaja & myynti
+358 40 586 2021
anne.lindstrom@anotherbox.fi

Sinikka Karanko
Myynti
+358 41 526 4864
sinikka.karanko@anotherbox.fi

Paula Hynynen
Myynti
+358 44 721 5644
paula.hynynen@anotherbox.fi

Alina Kozmina
Myynti
+358 44 5125 464
alina.kozmina@anotherbox.fi

Rasmus Lindström
Myynti
+358 40 703 8433
rasmus.lindstrom@anotherbox.fi

Satu Nurminen
Tuotannonsuunnittelu & aineistot
+358 44 721 5646
satu.nurminen@anotherbox.fi

Rea Räikkälä
Markkinointikoordinaattori
rea.raikkala@anotherbox.fi

Marja-Leena Kuosmanen
Juvakka Marketing Oy Turku
+358 40 091 1768
leena@juvakkamarketing.fi